NAVRHNĚTE BUDOUCNOST

U nás v Beko vymýšlíme a vytváříme váš domov budoucnosti, ve kterém budou všechny spotřebiče spolupracovat tak, aby vám byly k dispozici, jak vy potřebujete. Řešením nebudou nějaká provizorní rádoby řešení. Chceme, aby se jednalo o řešení použitelná každý den. A nebude to ani tak daleko, jak by se mohlo zdát, tak proč si předběžně neobjednat budoucnost už teď a neužívat si nových vychytávek mezi prvními?

Vaše budoucí lednička bude prostě kamarádem a vaší pravou rukou: bude vědět, co potřebujete a co se doma děje. Například když doma vyhodíte prázdnou tubu od zubní pasty, odpadkový koš z koupelny tuhle informaci předá ledničce, která pastu napíše na nákupní seznam a sama ji objedná. Také bude mít přehled, co je v ní uloženo, takže včas řekne, kdy by se mělo mléko nejpozději spotřebovat a nebo navrhne, co uvařit ze svých zásob.

Takto propojená domácnost bude konečně bez starostí, bez práce a fungovat tak, jak potřebujete, abyste se mohli naplno věnovat tomu, na čem vám záleží.

Konečně lednice,

co se naplní sama

Šetrný budík,

který vás nevyděsí.

Pro člověka je mnohem příjemnější i zdravější probouzet se denním světlem a ne nějakým pípáním. Takže jakmile se mezi sebou váš budík a žaluzie domluví, bude každé ráno skoro jako z pohádky.

Váš domov budoucnosti by měl být nejen chytrý, ale také tak trochu lidský, aby dokázal naplnit všechny vaše potřeby a přání.

Sušička,

která zalévá květiny.

Jakmile vyzkoušíte, jak propojená domácnost funguje, překvapí vás její výhody, které by vás asi zprvu nenapadly. Například filtrovanou zkondenzovanou vodu ze sušičky můžete zrecyklovat tak, že s ní zalijete květiny a pomůžete tak životnímu prostředí i svému interiéru.

Nesmíme zapomínat, že chytrý domov by měl být také dlouhodobě udržitelný, propojovat spotřebiče mezi sebou, s okolím i s městem a snížit dopad na životní prostředí.

Vařit pro děti: dobrý. Naučit je vařit: skvělý!

Varná deska budoucnosti bude nejen chytrou obrazovkou, ale také rádcem, který vás i vaše malé asistenty provede při vaření krok za krokem. Ukáže vám, kam umístit hrnec či pánev a díky indukci jejich dno bezpečně zahřeje. A vám tak dá dostatek prostoru užít si zase tepla rodinného krbu.

Propojený domov by měl být v podstatě součástí rodiny. Neměl by být jenom balíčkem technologií, ale měl by být opravdu nápomocný.

Zrcadlo, které vás po ránu rozesměje.

Zrcadlo je nyní jen tichá obrazová plocha, ale takové budoucí zrcadlo nebude. Pozná vaši tvář a poskytné vám informace o vašem zdraví. Dětem zase nabídne při čištění zubů hry, které z nudné rutiny udělají zábavu.

Propojený domov by měl být jednoduchý, intuitivní a reagovat na normální gesta a hlasy, aniž byste u něj museli stát s tlustým návodem.

S budoucí troubou ušetříte čas, protože pro vaše oblíbená jídla vybere ten nejvhodnější pečicí program a postará i o ty, co pečete poprvé. Jedinou věc, kterou ale nezvládne, je upečené dobroty ochutnat. Teda zatím.

Technologie a veškerá propojení by měla být neviditelná. Měl by perfektně pracovat ale tak, abyste o nich nevěděli.

Ideální spotřebič? Ten, o kterém téměř nevíte.

Domov, co se o sebe postará.

Smart Hub celé domácnosti bude kontrolovat nejen spotřebu varné desky, ale i z dalších spotřebičů a regulovat spotřebu energie tak, abyste ušetřili peníze. A aby to nebyla nudná plastová krabice, zobrazíte si Smart Hub, když budete potřebovat třeba na okenní tabulce.

Propojená domácnost by měla být přizpůsobitelná a navržená tak, aby zvládla svojí údržbu i opravu sama.

DOZVĚDĚT SE VÍCE O budoucnosti

DOZVĚDĚT SE VÍCE O BUDOUCNOSTI

Budete mezi prvními, kdo se dozví, až se takovéto spotřebiče objeví. Znamená to ale také, že s vámi budeme exkluzivně sdílet náš pokrok při jejich výrobě, budete součástí jejich testování a budeme chtít vědět, co si o nich myslíte, abychom věděli, že to, co děláme, bude pro vás opravdu užitečné. Připojte se k nám a pomozte nám navrhnout budoucnost!

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Spotřebiče, které můžete mít doma už dnes bekocr.cz

Cookie a ochrana soukromí